Home
Usługi i Współpraca
Kontakt
O nas
Computer Work
Linki
     
 Ziemski  -  Software Engineering + IT Consulting


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jako nowoczesny team, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i naszymi zajęciami.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować Państwu pełny zakres naszej działalności. Służymy informacjami w zakresie projektów w sektorze IT; konsultacji, doradztwa i wykonawstwa. Głęboki nacisk kładziemy na wysoką jakość, solidność i dotrzymywanie terminów wszystkiego, czego się podejmujemy. Jeśli te tematy odpowiadają Państwa zainteresowaniom, zapraszamy!

Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: ziemski@ziemski.pl.

Jeśli nie znacie Państwo naszego zespołu i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej grupie: rozpoczęliśmy działalność w 1989 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku IT. Specjalizujemy się w branży Software Engineering, Technologie WWW, Telekomunikacja, Sieci i Serwery, Project Management. Nasi stali Klienci cenią w szczególności jakość, solidność i międzynarodowe doświadczenie. Jesteśmy obecni w Niemczech, na Slowacji i w Polsce.

 
     
 
Top